חוף נגיש יופי נגיש כלכלה נגישה צרכנות נגישה

תחליב רחב טווח Friendly Sun להגנת העור

חברת CHIC חברת תעשיות תמרוקים שיק, הרחיבה את סדרת 'Friendly Sun' והשיקה תחליב חדש, המוצע בתרסיס, מכיוון שבדיקות שערכו העלו, כי אנשים רבים אינם מורחים כמות מספקת של תכשיר ההגנה המוצע בתרסיס וזאת בעיקר משום שחלק מהתכשירים המוצעים בתרסיס הנם שקופים, בניסיונם למנוע את "השכבה הלבנה" הנותרת בבירור מעל גבי העור.
אישה משתזפת | עיבוד צילום: שולי סונגו
סדרת Friendly Sun מתרחבת ומשיקה תרסיס תחליבי להגנה עור רחבת טווח | על רקע: אישה משתזפת | עיבוד צילום: שולי סונגו

סדרת 'Friendly Sun' של חברת CHIC חברת תעשיות תמרוקים שיק שנוסדה כבר בשנת 1987, מתרחבת עם תרסיס תחליבי להגנה עור רחבת טווח מהשמש בתרסיס SPF 30, המספק 'הגנה משולשת'. בנוסף להיותו תכשיר ייעודי להגנה (אידיאלי לבעלי עור בהיר מאד), המגן מקרני UVB פי 30 מההגנה הטבעית של העור וחוסם מעל 90%  מקרינת UVA (תקן אוסטרלי) הוא פועל גם 'לצמצום נזקי העור והזדקנותו'.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’נגישות-נט’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בתחליב נוספו ליפוזומים של חומצה אמינית (Prophyra Umbilicalis Extract)  לצד ריכוזיות גבוהה של בטא קרוטן ו-ויטמין A ש'נקצר' מ-אצת דונליאלה (Dunaliella) אצה ירוקית, יצור חד תאי המסוגל להתקיים בתנאים קיצוניים של חום ומליחות. כהתמודדות עם תנאי הסביבה הקשים מייצר תא הדונליאלה, חומרים המסייעים לו לשרוד. אותם חומרים מסייעים בשיקום עור האדם.

אצת דונליאלה, פולטת כמויות גדולות של בטא-קרוטן טבעי (כמות הבטא קרוטן, יכולה להגיע עד ל-10% ממשקלה היבש של האצה (הרכיב הוא בעל סגולות ייחודיות במזעור נזקי הקרינה על העור וכן כ'נוגד חמצון' חזק במיוחד).

ממחקרים, הוכח, כי יעילותו של החומר המופק מהדונליאלה כמקור ל'רטינואיד' (Retinoid), שהוא חומצה של ויטמין A, שהנגזרת שלו משמשת כטיפול אנטי אייג`ינג רב עוצמה, בהגברת ההידרציה של העור הבוגר. הרשום היחיד ב-FDA, כטיפול לקמטים וככזה הוא מסייע משמעותית לשיפור מיצוק העור ובמניעת הופעת קמטוטים, קמטים וכתמי שמש. התוצאה הסופית; הגנה מקסימלית מקרני השמש המזיקות ושיפור ניכר במיצוק וברכות העור.

חברת שיק, הרחיבה את הסדרה והשיקה תחליב, המוצע ב-תרסיס, מכיוון שבדיקות שערכו העלו, כי אנשים רבים אינם מורחים כמות מספקת של תכשיר ההגנה המוצע בתרסיס וזאת בעיקר משום שחלק מהתכשירים המוצעים בתרסיס הנם שקופים, בניסיונם למנוע את "השכבה הלבנה" הנותרת בבירור מעל גבי העור. מכאן שאין אפשרות ממשית להבטיח מריחה אחידה ומספקת של החומר על גבי העור וקשה אפילו עוד יותר לדעת אילו מבין שטחי העור שהותז עליהם החומר כוסו בהגנת התכשיר. התחליב בתרסיס מ'בית שיק' ממש אינו שקוף ולכן הוא מאפשר לראות את החומר ההגנה המותז ומסייע לוודא, כי גם רק התזה קלה, ממנו מבטיחה הגנה מלאה.

התחליב, ניחן בנוסחה ייחודית ב'טכנולוגיית PUEX' המעניקה "הגנה משולשת" המשלבת הגנה מקרני השמש ופעילות אנטי-אֶייג'ינג (Anti-Aging, עיכוב תהליכי הזדקנות) שמטרתה לסייע מפני הזדקנות מוקדמת ומואצת של העור, הנגרמת בעיקר בשל חשיפה מרובה לשמש. התכשיר, מבטיחים בחברת CHIC, מעניק הגנה מקסימאלית מקרני השמש (קרני UVB) המזיקות לעור וכן שיפור ניכר במיצוק וברכות העור.

תכונות תחליב בתרסיס SPF 30 'Friendly Sun';

הגנה מקרני UVB המשזפות וגורמות לכוויות מדרגות שונות ועלולות לגרום ל'סרטן העור'. התחליב נבדקו לפי התקינה האירופאית המחמירה ביותר בעולם.

הגנה מקרני UVA – אשר אינן משזפות, אך גורמות לנזקים ארוכי טווח ועלולות לגרום למחלת 'סרטן העור'. המוצר חוסם את קרני ה-UVA למעלה מ-90% ועומד גם בתקן האוסטרלי.

הגנה מפני הזדקנות מוקדמת ומואצת של העור.

התחליב עמיד במים.

התחליב היפו אלרגני ונבדק דרמטולוגית

להשיג במחיר; 55 שקלים, ב-רשתות הפארם, בתי המרקחת והפרפומריות ברחבי הארץ.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נגיש! תלחצו כאן ספרו לנו ונעשה הכל כדי לתקן.

דילוג לתוכן