אסטרולוגיה נגישה הורוסקופ נגיש

נסיגת מרקורי במזל בתולה – ליקויים בתקשורת

תפקיד הנסיגה הוא להאיר על ידי אירועים שונים בעיות שהיו קיימות תמיד, אך בזמן רגיל יש נטייה להתעלם מהן. בתהליך הנסיגה הבעיות שהודחקו או הקלקולים שלא הורגשו צפים החוצה ◄ המזלות שיחושו בצורה החזקה ביותר את השפעת הכוכב יהיו המזלות הבאים: בתולה, דגים, קשת , תאומים, דלי וטלה ◄ מומלץ לא לתכנן בדיקות בריאותיות בתקופה זו מחשש של אובדן המסמכים. ולהמנע מרכישת מוצרי התקשורת השונים.
נסיגת מרקורי במזל בתולה - לקויים בתקשורת
נסיגת מרקורי במזל בתולה – לקויים בתקשורת

פעם בשלושה חודשים נכנס כוכב התקשורת המוכר מרקורי, לנסיגה גם השבוע נכנס מרקורי לנסיגה במזל בתולה וישהה שם למשך שלושת השבועות הקרובים. תאריכי הנסיגה המדויקים יהיו בין התאריכים ה-30 באוגוסט ועד ה-22 בספטמבר.  המזלות שיחושו בצורה החזקה ביותר את השפעת הכוכב יהיו המזלות הבאים: בתולה, דגים, קשת , תאומים, דלי וטלה.  

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’נגישות-נט'ב’פייסבוק' או ב’טוויטר'

גם מי שמקורב לאנשים במזלות אלה יחוש בנסיגה, כבר כמה ימים לפני תחילת הנסיגה תורגש השפעת הכוכב ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון בזמן שמתכננים אירועים שונים.

גם לאחר תאריך הנסיגה הרשמי ייקח עוד כמה ימים עד אשר דברים יחזרו למסלולם הרגיל.

להזכירכם, תפקיד הנסיגה הוא להאיר על ידי אירועים שונים בעיות שהיו קיימות תמיד, אך בזמן רגיל יש נטייה להתעלם מהן. בתהליך הנסיגה הבעיות שהודחקו או הקלקולים שלא הורגשו צפים החוצה. נהוג להתייחס אל הנסיגה כדבר מאוד שלילי. אולם, ההתייחסות הנכונה לנושא, היא להבין כי הבעיה הייתה כבר קיימת ואילו רק בזמן הנסיגה היא פרצה החוצה בכל עצמתה.

לעתים דווקא בזמן נסיגה מתגלות טעויות מסוגים שונים שנמשכו זמן רב:

הבעיות עלולות לצוץ בנושאי התקשורת השונים. פגישות שלא מתקיימות במועדן, בעיות ברכב מסוגים שונים, שיחות טלפון שרוצים לבצע,  אך אחד מהצדדים לא נמצא, הודעות המתקבלות בצורה שונה משנאמרו או שלא התקבלו בכלל, קלקולים במכשירי תקשורת בבית כמו: טלוויזיה, טלפון, אינטרנט ועוד.

מומלץ לא לתכנן בדיקות בריאותיות בתקופה זו מחשש של אובדן המסמכים. נהוג להזהיר מקנייה של מוצרי התקשורת השונים כיוון שבזמן זה יש להם נטייה להתקלקל.

מומלץ לכל אחד לבדוק באופן אישי כיצד מהלך זה משפיע על המפה האישית, לפני תהליכים של קבלת החלטות.

השפעת נסיגת מרקורי במזל בתולה מרקורי על כל המזלות

מזל טלה - Aries

 מזל טלה  Aries; מרקורי ברטרו נמצא אצלכם בבית העבודה והבריאות ומכריח אתכם לקחת אחריות על כל הנושא הבריאותי ולהקפיד על תזונה נכונה. בענייני העבודה, אמנם קיימים עיכובים, השתדלו להבין שכל עכבה בעבודה בסופו של דבר תהיה לטובה .

מזל שור - Taurus מזל שור – Taurus; מרקורי מאציל מהשפעתו בבית הרומנים והיצירה שלכם וגורם לכך שיש לכם יותר חשק ואף אפשרות להיות יותר יצירתיים בנושא בילויים שונים. גם צעירים ואף ילדים זקוקים לכם ולדרך ראייתכם את העולם כיד מכוונת.

מזל תאומים - ע מזל תאומים – Gemini; מרקורי חונה בבית המשפחה אצלכם ונראה כי מבוגרים מכם מדרגה ראשונה זקוקים לכם. נראה כי אינכם מודעים לעניין עד תומו, אך זה הזמן עבורכם לנסות לשפר יחסים במשפחה. זה הזמן שלכם להוכיח את רצינות כוונותיכם.

מזל סרטן- Cancer מזל סרטן- Cancer; מומלץ לכם לבנות לעצמכם תוכנית שבה תוכלו להקדיש זמן על מנת לטפל ולשדרג את סביבת  חייכם. שיפוצים בכל צורה יתאימו לכם מאוד ומי שאינו יכול להוציא כספים – חשוב שתעשו משהו שיגרום לכם לשינוי באווירה.

מזל אריה - Leo

מזל אריה – Leo; בית הכספים שלכם עומד בראש האירועים בשלושת החודשים הקרובים, הוא יהיה מופעל על ידי אירועים שונים שיגבירו את התקשורת אך גם את חוסר וודאות בנושאים כלכליים. נראה כי פועלים מאחורי גבכם אך אתם חשים, כי ידיכם כבולות ואתם מנועים מלהגיב.

מזל בתולה - virgo

מזל בתולה – virgo; מרקורי נמצא ברטרו במזל שלכם ועשוי לפעול בשתי צורות. אלו מכם הרגילים להיות תקשורתיים יעשו זאת עכשיו ובגדול. ואילו מכם שאינם מורגלים בשיחות יעשו זאת מתוך לחץ ותחושה שהגיע הזמן לדבר.

LibraAstrology_100x100N-net_16-07-16_01מזל מאזניים – Libra; מרקורי חונה אצלכם בבית סגור הרי הוא בית תת ההכרה ועל כן יש לכם יכולת להיות מחוברים יותר ל"אני" הפנימי העמוק ביותר שלכם מה שמאפשר לכם לראות ולהבין מהם המניעים הפנימיים שלכם הגורמים לכם להתנהגויות שונות.

מזל עקרב - Scorpioמזל עקרב – Scorpio; מרקורי חונה אצלכם בבית החברה וגורם לכך כי אירועים שונים על רקע חברתי צפים ועולים עכשיו וגורמים לכם לתובנות חדשות שדרכם אתם חווים למידה נוספת כיצד להתנהג עם הזולת. פעמים רבות יהיה לכם צורך לסגור מעגלים .

SagittariusAstrolog_100x100N-net_16-07-16_01מזל קשת – Sagittarius; מרקורי נמצא כרגע אצלכם בבית הקריירה ונראה כי זהו הזמן לבדוק תחומים ונושאים חדשים שלא הייתם מודעים להם עד היום, ייתכן שכתוצאה מכך נפגעה התקדמותכם. זה הזמן הנכון לנהל שיחות חשובות שדחיתם זמן רב.

מזל גדי - Capricornמזל גדי – Capricorn; מרקורי נמצא כרגע בבית תפיסת העולם שלכם ומרגיש שם בנוח מאוד כיוון שמרקורי הוא גם שליט המזל שלכם. לכן, גם אם המצב גורם, כי תפיסות העולם שלכם כרגע משתנות, הן נעשות מתוך הפנמה, הכלה והבנה.

מזל דלי - Aquariusמזל דלי – Aquarius; נסיגת מרקורי מציפה לגביכם הפעם את השאלה לגבי סגירת חובות המגיעים לכם מאחרים כגון: הלוואות וחסכונות או כספים שהלוויתם לאחרים ושעדיין לא קיבלתם אותם בחזרה. הגיע הזמן לבדוק היטב ליישב וליישר חשבונות.

מזל דגים - Piscesמזל דגים – Pisces; מרקורי ברטרו נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות וגורם לכך כי אתם חשים כי לא כולם מבינים אתכם כפי שאתם רוצים, בעיקר מדובר באלו הקרובים אליכם ביותר בני זוג או שותפים לעסקים. חכו עד לסיום הנסיגה לפני שתעשו החלטה כלשהי.

 מצאתם טעות בכתבה, זה לא נגיש! לחצו כאן ספרו לנו ונעשה הכל כדי לתקן.

About the author

צילה שיר אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי; אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טרוט. המעוניינים לפניות אישית אל הגברת צילה שיר-אל, כתבו אל האימייל הבא; zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

Topics

[table id=2 /]

פייסבוק