אסטרולוגיה נגישה

מזל החודש; תאומים בין ה-21 במאי עד ה-22 ביוני

מזל החודש - תאומים בין ה- 20 למאי עד ה-21 ליוני
במסורת היהודית מתייחס מזל תאומים לחודש סיוון. מושג זה מתייחס לרעיון שבתקופה הנתונה השמש ממוקמת באזור כוכבי השמיים, המוקצה למזל תאומים האסטרולוגי. מזל תאומים הוא אחד משלושת מזלות יסוד האוויר, יחד עם מזל מאזניים ומזל דלי. הוא משתייך לקבוצת המזלות המשתנים, יחד עם מזל בתולה, מזל קשת ומזל דגים. הכוכב השליט של מזל תאומים הוא מרקורי (כוכב חמה).
מזל החודש - תאומים בין ה- 20 למאי עד ה-21 ליוני
מזל החודש – תאומים בין ה- 20 למאי עד ה-21 ליוני | עיבוד צילום שולי סונגו

בני מזל תאומים מתאפיינים בדואליות שבהם. הם נחנו ביכולת יוצאת דופן לראות ולהבין את העניין מכל זוויות הראיה האפשריות. אבל למרות יכולת מדהימה זו הם אינם נוטים להתחייב לשום צד ומסוגלים לשנות את דעתם וגישתם במהירות הואר ובלי למצמץ כאילו מעולם לא דגלו בגישה אחרת ואפילו קוטבית לגישתם הנוכחית. התיקון של בני מזל תאומים המתבקש על פי הקבלה; , על התאומים לגלות את האמת האחת ללמוד כיצד אפשר להתחייב לאמת אחת בשלמות עצמית, ולא לתור אחר מציאות שיכולה להיות טובה יותר לפי ראייתם. עליהם ללמוד להתחבר אל רגשית לאהוב מכל הלב. להיות נאמנים הבאה מהלב, מעבר לחיבור האינטלקטואלי ללמוד לפתח דאגה ואכפתיות אמיתיים לצורכי של הזולת.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’נגישות-נט' ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר'..

תאריך המזל: בין 21.5 לתאריך 22.6

אלמנט: אויר משתנה.

סמל המזל: תאומים.

איבר בריאותי רגיש: מערכת העצבים.

תכונות חיוביות של המזל:
בעלי אינטליגנציה טבעית, ערניים שכלית, פיקחים, רבגוניים, בעלי יכולת להתפרש על נושאים רבים, מלאי אנרגיה, ספונטניים, מלאי שמחת ואהבת החיים, קלילים.

תכונות שליליות של המזל:
חסרי יציבות, נוטים להתפרצויות, בעלי מצבי רוח משתנים, חסרי יכולים להיות במנוחה, שטחיים, מתנשאים, חסרי סבלנות, לא נותנים מעצמם במערכת יחסים עד הסוף.

? תחזית כללית שנתית לילידי מזל תאומים
כילידי מזל זה תהיו קפיציים ודינמיים, אינכם יכולים להיות במקום אחד ואתם זקוקים להתרגשויות ותנועה כדלק להפעלת אישיותכם. אופייכם משתנה ועל כן אתם נחשבים כבעלי יכולת הסתגלות גבוהה בתנאים משתנים.

? שפע
עד לחודש ספטמבר יישאר כוכב השפע יופיטר בבית המשפחה שלכם וייתכן לכם הזדמנות לסגור מעגלים עם אנשים במשפחה הקרובה שלכם. זוהי תקופה שבה תוכלו לפתוח את כל אשר על לבכם ולקבל מענה ותשובות לנושאים שהציקו לכם מזמן. זוהי תקופה מצויינת לשחרר מועקות תת הכרתיות ודפוסי התנהגות הקשורים ליחסים במשפחה הקרובה, וללכת קדימה.

החל מחודש ספטמבר ייכנס למשך שנה כוכב השפע יופיטר, לבית הילדים והיצירה שלכם כך שיהיה זה הזמן הנכון להשקיע ביצירה שכל כך חביבה עליכם ואם אפשרי גם לפרסמה. אלה מכם הקשורים בקשר משפחתי עם ילדים נראה שהם זקוקים לכם יותר מתמיד ויש לכם הזדמנות לבלות אתם בזמן איכות.

גם מערכות היחסים בחייכם יעברו שינוי ותוכלו ליהנות ממערכות יחסים טובות יותר עם אנשים קרובים על בסיס רומנטי.
גם אלה מכם שאין לכם מערכות יחסים יציבות יכולים למצוא הפעם מערכת יחסים שתרגש ותסעיר אתכם.

? אתגר
גם בשנה הקרובה יימצא הכוכב סטורן בבית השותפויות שלכם ולכן כל הנושא האישי או זוגי יהפוך להיות מאוד משמעותי בחייכם, ובמיוחד בין החודשים מאי ועד אוגוסט 2016.

נראה ששינויים שלא רציתם לעשות, ייכפו עליכם על ידי השותפים לכם לחיים. מומלץ לכם לבדוק את האנשים הקרובים לכם ולראות האם אתם פועלים יחדיו בתאום צפיות, כך שכולכם תהיו תמימי דעים לגבי ההתנהלות הקיימת בחייכם.

זה הזמן להוציא אנשים מהחיים שכבר אינכם רוצים אותם במחיצתכם. ייתכן והאחריות לה אתם נדרשים בחיי השותפויות שלכם, תהייה כבדה עליכם מדי ויחסים שלא נבנו על יסודות איתנים , יסתיימו להם.

בברכת מזל טוב ושבוע טוב לכולם
צילה שיר-אל,

מצאתם טעות בכתבה, זה לא נגיש! לחצו כאן ספרו לנו ונעשה הכל כדי לתקן.

About the author

Avatar

צילה שיר אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי; אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טרוט. המעוניינים לפניות אישית אל הגברת צילה שיר-אל, כתבו אל האימייל הבא; zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Topics

[table “” not found /]

לוח ארועים

אוגוסט 2019
אבגדהוש
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« יול   ספט »

פייסבוק

דילוג לתוכן