חדשות נגישות-נט קהילה נגישה

בוקר: ראש הממשלה בעד העלאת קצבת הנכים

סגנית יושב ראש הכנסת וחברת הכנסת מטעם מפלגת הליכוד הגברת נאוה בוקר; לדעת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, אפשר להתחיל להעלות את הקצבה ב'אופן הדרגתי' עד שתשתווה לסכום של שכר המינימום ◄ פרופ' אבי שמחון, יושב ראש המועצה הלאומית לכלכלה, עמל בימים אלה על מציאת פתרון תקציבי שיאפשר את התכנות הצעת החוק.

סגנית יושב ראש הכנסת וחברת הכנסת מטעם מפלגת הליכוד הגברת נאוה בוקר
סגנית יושב ראש הכנסת וחברת הכנסת מטעם מפלגת הליכוד הגברת נאוה בוקר
סגנית יושב ראש הכנסת וחברת הכנסת מטעם מפלגת הליכוד הגברת נאוה בוקר

סגנית יושב ראש הכנסת וחברת הכנסת מטעם מפלגת הליכוד הגברת נאוה בוקר, תקפה היום (יום ראשון, כ"ד באב, ה’תשע"ו) בדף הפייסבוק שלה את עמיתיה בכנסת, בכך, כי; "מצער מאוד שעל "קצבאות הבושה לנכים" אף אחד לא מאיים במשבר קואליציוני או משמיע קול.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’נגישות-נט'ב’פייסבוק' או ב’טוויטר'

בתוך כך, חשפה חברת הכנסת הגברת בוקר, בפוסט שכתבה, כי נפגשה עם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, וציינה, כי כבר בפגישה הבין ראש הממשלה את חשיבות הדבר והבטיח לסייע ככל יכולתו לציבור הנכים.

בתום הפגישה קישר לדבריה ראש הממשלה מר נתניהו בינה לבין פרופסור אבי שמחון, יושב ראש המועצה הלאומית לכלכלה, אשר עמל בימים אלה על מציאת פתרון תקציבי שיאפשר את התכנות הצעת החוק להגדלת קצבת הנכים עד לפחות 'שכר המינימום'.

הגברת בוקר, הוסיפה, כי ראש הממשלה מר נתניהו, ציין גם, כי לדעתו אפשר להתחיל להעלות את הקצבה ב'אופן הדרגתי' עד שתשתווה לסכום של שכר המינימום.

"לפני כשבועיים התבשרנו כולנו, שתקציב המדינה אותו ערך שר האוצר מר כחלון אושר בממשלה. למרבה הפלא, ל'העלאת קצבאות הנכים' אין תקציב – קבלה, בוקר".

חברת הכנסת בוקר, דיווחה בפוסט שלה, כי; "נאמר לי, כי הצעת החוק שיזמתי לפני כ-5 חודשים להעלאת קצבת הנכות מ-2,342 שקלים לסכום של 4,650 שקלים, לא תאושר ב'ועדת השרים'".

"כשהתחלתי במאבק למען הנכים, ידעתי שלפני דרך לא קלה, אך גם כעת אין בכוונתי להרפות. כעת, אני ממתינה לתשובתו של פרופסור שמחון, אך בכל אופן, עד לקבלת תשובה חיובית שתאפשר העלאת הקצבה לא נרפה!

"במקביל, אני קוראת לכם (לציבור הרחב בהם גם נכים ובעלי המוגבלויות) לסייע ולהסביר לשר האוצר מר משה כחלון, כי מגיע לנכים בישראל, לחיות בכבוד…". הוסיפה וסיכמה סגנית יושב ראש הכנסת וחברת הכנסת מטעם סיעת הליכוד הגברת נאוה בוקר.

 מצאתם טעות בכתבה, זה לא נגיש! לחצו כאן ספרו לנו ונעשה הכל כדי לתקן.

You may also like

Read More

post-image
חדשות נגישות-נט כלכלה נגישה נגישות

התנגדות להארכת מועד תחולת חובת הנגישות למוסדות בריאות קיימים

'נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ב-משרד המשפטים'; "הארכת מועד תחולת חובת הנגישות למוסדות בריאות קיימים תוביל לעיכוב מיותר ב'הנגשה' 'אנשים עם מוגבלות' מהווים...
Read More
post-image
כלכלה נגישה נגישות עובדים | תעסוקה | כוח אדם

רוב גופי הציבורי עומדים ביעד העסקה לאנשים עם מוגבלות

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים; החוק נועד לסייע בקידום העסקה של אנשים עם מוגבלות אשר נתקלים לא אחת בחסמים ובקושי...
Read More
post-image
בריאות נגישה חדשות נגישות-נט

ייעוץ משפטי חינם ל'תובעי נכויות' מול המוסד לביטוח לאומי בדרום

ממלאת מקום ראש הסיוע המשפטי במשרד המשפטים עורכת דין לימור גולדנברג; "שיתוף הפעולה בין 'הסיוע המשפטי' ל'מוסד לביטוח לאומי' מחזק את יכולת הציבור למצות את מלוא...
Read More
דילוג לתוכן